Portfolio produktů

RenenaVis | Prostředek k moderní léčbě všech stupňů artrózy kolenního kloubusportvis

RenehaVis je inovativní produkt pro léčbu osteoartrózy kolenního kloubu. RenehaVis je jediný prostředek na světe, který obsahuje 2 formy hyaluronové kyseliny (HA) o různé velikosti a koncentraci pro aplikaci do kolenního kloubu injekčně. Pouze přítomnost obou forem této kyseliny zajistí co nejbližší přiblížení se účinku tělu vlastní hyaluronové kyseliny, která je za normálních podmínek produkovaná ve zdravém kloubu.

SportVis | Prostředek vyvinutý k podpoře hojení měkkých vazivových tkánísportvis-300x107

SportVis™ obsahuje biokompatibilní kyselinu hyaluronovou o vysoké čistotě určenou k aplikaci do oblastí s poškozenými měkkými vazivovými tkáněmi *)= STABHA™ (Soft Tissue Adapted Biocompatible HyaluronicAcid)

*)  tedy k aplikaci mimo kloubní dutinu. Injekční prostředky s obsahem hyaluronové kyseliny jsou v naprosté většině určeny k aplikaci do nitra kloubu a pro ošetření poškozených tkání v okolí kloubů jsou nevhodné!

TendoVis |  Ideální řešení při přetíženém lokti či rameni tendovis-300x107

TendoVis™ obsahuje mimo jiné i biokompatibilní kyselinu hyaluronovou o vysoké čistotě, určenou k aplikaci do měkkých tkání = STABHA™.

Trud |  Nová možnost léčby ulcerózní kolitidy (UC)trud-300x107

Trud obsahuje dva typy kyseliny hyaluronové (HA) určené k lokální léčbě a poskytuje úlevu a podporuje hojení sliznice střeva, regeneraci buněk a redukuje zánět.

GAF™ | Symptomatická léčba onemocnění konečníkutrud-300x107

Unikátní spojení vlastností HA, napomáhajících při procesech hojení, a baktericidního a dezinfekčního působení MMS umožnilo patentovat inovační přípravek GAF™, výjimečný svým účinkem, který je používán při symptomatické léčbě chorobných změn sliznice.

GelaVis Family™ | Inovativní kloubní výživa

Právě nyní uvádíme na trh novou řadu premiové kloubní výživy GelaVis Family od NOVIERE, která splňuje ty nejnáročnější požadavky na kvalitu, biologickou dostupnost a bezpečnost

Od uživatelů našich přípravků